Školní výlet

08. 06. 2024
Minulý týden se žáci naší školy zúčastnili tradiční školy v přírodě, která se konala v krásném prostředí Krušných hor. Počasí nám přálo a celé dny byly slunečné a příjemné, což nám umožnilo plně si užít veškeré připravené aktivity.
 Během pobytu se děti zapojily do různých soutěží a kvízů. Každý den byl naplněn zajímavými výzvami, které testovaly jejich znalosti i dovednosti. Týmy soutěžily v různých disciplínách, od vědomostních kvízů až po fyzické soutěže a atmosféra byla plná nadšení a zdravé soutěživosti.
Na jídelníčku byla pestrá nabídka pokrmů, které chutnaly dětem i učitelům..
Nemohla chybět ani turistika po krásných okolních horách. Procházky přírodou byly nejen příležitostí k fyzické aktivitě, ale také k poznávání místní fauny a flóry. Naučné stezky nám poskytly spoustu nových informací a krásné výhledy na okolní krajinu.
Celkově byla škola v přírodě plná nezapomenutelných zážitků. Děti měly možnost zažít dobrodružství, učit se novým věcem v neformálním a inspirujícím prostředí. Všichni jsme si to užili a domů jsme se vrátili plní dojmů a skvělých vzpomínek.
Škola v přírodě v Krušných horách se opět ukázala jako úspěšná a všichni už se těšíme na další podobné akce.
ha10ph6btm_____447717410_10220866487772468_3528039121363432809_n