Den matek

12. 05. 2024
Svátek matek je významným dnem a proto se snažíme i my ve škole, aby každoročně děti potěšily své maminky. Ve čtvrtek 9. 5.  žáci připravili na školní zahradě oslavu ke Dni matek, které se zúčastnily nejen maminky, ale i tatínkové, prarodiče a dokonce i sourozenci a kamarádi.
"Den matek byl plný kreativity a lásky. Děti se s nadšením připravovaly na svá vystoupení, která zahrnovala nejen básničky a tanečky, ale i hraní na flétnu. Rodiče měli možnost projít různými stanovišti, kde se společně s dětmi zapojili do aktivit, jako bylo šití s maminkou, relaxační masáže nebo společné cvičení jógy.
Nechybělo ani občerstvení, které si oblíbily nejen děti, ale i maminky. Palačinky s různými náplněmi poskytly dostatek energie pro další zábavu a radovánky. Každá maminka obdržela drobný dárek jako poděkování za svou lásku a péči, kterou svým dětem denně poskytuje.
Celé odpoledne bylo plné štěstí a radosti, kterou děti i maminky sdílely společně. Byl to skvělý způsob, jak oslavit mateřství a vyjádřit vděk za všechnu lásku a péči, kterou maminky svým dětem dávají."
squyunzra9_____441517127_410356048624689_333677280449434766_n