Cyklovýlet, jízda zručnosti

26. 06. 2024
Cyklovýlet a Jízda Zručnosti
Na konci školního roku se  konal cyklovýlet pro žáky 4. a 5. tříd. Tento rok nebyl výjimkou a začali jsme jízdu zručnosti na kolech. Děti podávaly skvělé výkony a při tom si užily spoustu legrace a zábavy. Po úspěšném zvládnutí jízdy zručnosti jsme se vydali na trasu směrem k Louštínu. Cesta vedla mezi poli a lesem, což dětem přineslo nejen dobrodružství, ale také příležitost k objevování přírody. Na vybraném místě jsme si udělali pauzu na svačinu a odpočinek, což nám dodalo energii na další část cesty, kterou jsme absolvovali pěšky.
Tento cyklovýlet byl krásným způsobem, jak se rozloučit se školním rokem a začít se těšit na prázdniny. Všichni  si odnesli nejen spoustu zážitků, ale i nové dovednosti a vzpomínky, které si budou pamatovat ještě dlouho.