Novinky školy

2024 28. 6.

Slavnostní předání vysvědčení

Slavnostní předání vysvědčení a konec školního roku - Hurá na prázdniny!

Tímto se uzavřel další školní rok na ZŠ a MŠ v Lišanech. Přejeme všem žákům krásné prázdniny plné slunce, zábavy a odpočinku. Učitelům děkujeme za jejich práci a rodičům za podporu. Těšíme se na shledanou v novém školním roce!

2024 28. 6.

Slavnostní ocenění úspěšných žáků

Ve čtvrtek se na naší škole konalo slavnostní vyhodnocení úspěšných žáků, které mělo za cíl ocenit nejen akademické, ale i mimoškolní úspěchy našich studentů.
Byli jim předány diplomy a malé dárky jako výraz vděčnosti za jejich úsilí a oddanost. Paní ředitelka zdůraznila, že každý žák, bez ohledu na výsledky, přispěl k úspěchu školy svou pílí a odhodláním. Slavnostní vyhodnocení úspěšných žáků bylo důstojným zakončením školního roku, které ukázalo, že tvrdá práce a oddanost přinášejí své ovoce. Děkujeme všem zúčastněným a přejeme mnoho úspěchů v nadcházejícím roce!