Novinky školy

2023 13. 1.

Škola v pohybu

V pátek 13.1. 2023  se na naší škole uskutečnil projekt "Škola v pohybu" za podpory Fotbalové asociace ČR. Jedná se o podporu zaměřenou na pohybové aktivity v rámci hodin tělesné výchovy a učitelé se mohou inspirovat novými prvky se zaměřením na všeobecnou pohybovou průpravu a organizací hodin.

Každá třída si vyzkoušela parádní, zajímavou a nevšední hodinu TV pod vedením trenéra fotbalové asociace Petra Vacky.
Skvělý program plný her a zábavy a děti to tak chytlo, že jsme na konci hodiny ždímaly trička.   Co víc si přát.. :)

2022 25. 12.

Vánoční příběh - Jak jsem se ztratil

Dlouhé měsíce i roky se čeká, než se školám podaří sehnat lístky na představení  Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka- vystoupení, na které se nezapomíná. My se do Divadla v Dlouhé vydali 22.12.

Příběh malého Pavlíka, který se o Vánocích ztratí v Praze - jeho cesta a setkání - s Panem s kaprem, děvčátkem se sirkami, holčičkou, posledním pražským lampářem nebo pošťákem a jeho Karličkou - to všechno se prolínalo s dobovými melodiemi.
Veselé představení plné písniček se nám všem líbilo a z divadla jsme odcházeli s příjemnou předvánoční náladou.